Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

Szminka 101: Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o szminkach i nie tylko!

Z wszystkimi kolorami, rodzajami i markami produktów do ust, może to Decyzja, co wybrać, może być trudnym zadaniem. Chodzi mi o to, jakie kolory wyglądają najlepiej, czy powinnaś używać konturówki, błyszczyka czy nie, a co najważniejsze jakich kolorów należy unikać. Jak widzisz, a może nawet doświadczyłaś, to nie jest łatwym przedsięwzięciem.

Pierwsza wirtualna metamorfoza uczyniła to zadanie liptastycznym! Kiedy byłam przechodziłam przez proces próbowania różnych kolorów, byłam naprawdę w stanie zobaczyć, jakie kolory były pochlebne na mnie, a jakie nie. Wierzcie lub nie, kolory, których używamy mogą faktycznie wpływać na kolor naszej twarzy, zębów i wyglądu naszych ust. Wirtualna metamorfoza GlamST. Makeover przydała się do tego celu. Byłam w stanie wypróbować tony kolorów, nie wydając przy tym mnóstwa pieniędzy.

Oprócz możliwości przetestowania każdego koloru ust, od nude po czerń na GlamSt., mam zamiar dać Ci kilka wskazówek, jak wybrać odpowiednie kolory.

Wskazówki dotyczące wyboru właściwych kolorów

 • Wybieraj kolory, które pasują do Twoich odcieni
 • Wybierz kolory, które będą pozytywnie odbijać się od Twoich zębów.

Kolory, które sprawią, że Twoje zęby będą wyglądały na bielsze

 • Kolory jagodowe: Te kolory odbijają się od Twoich ust, dzięki czemu Twoje zęby wyglądają jaśniej.
 • Niebieskie tony: Te odcienie ust mogą zredukować wszelkie żółte tony Twoich zębów, dzięki czemu wydają się one bielsze.

Kolory, których należy unikać

 • Kolory żółto-pomarańczowe: Spróbuj trzymać się z dala od kolorów, które mają te podteksty w nich, ponieważ wydają się one podkreślać żółty kolor Twoich zębów.
 • Szronione kolory: Odkryłam, że sprawiają one, że Twoje zęby wydają się szarawe.
 • Pale Pinks: Wydają się podkreślać wszelkie niedoskonałości w zębach.
 • Ciemne kolory: Niestety, z wiekiem pojawiają się zmarszczki. Mogą się one pojawić nawet wokół ust. W tym przypadku, bardzo ważne jest, abyś wybierając kolor pomadki, unikała naprawdę ciemnych kolorów. Ciemne kolory będą wnikać w linie. Zamiast tego, użyj ładnego błyszczyka. Błyszczyk sprawi, że Twoje usta będą wydawać się pełniejsze i doda im nawilżenia.

Błyskawiczne powiększenie ust

 • Aby nadać ustom wyrazistości: Nałóż błyszczyk na środek ust. Pełniejsze usta: Użyj konturówki w kolorze cielistym, aby przedłużyć linię warg. Łuk kupidyna: Kolejną wskazówką dla pełniejszych ust jest nałożenie odrobiny rozświetlacza na łuk kupidyna (jest to podwójne zaokrąglenie górnej wargi). Rozświetlacz zwróci uwagę na Twoje usta, nadając im jednocześnie lepszy kształt.

Matowa czy błyszcząca?

 • Matowa szminka utrzymuje się długo, ale może wysuszać usta. Błyszczące szybko się ścierają, ale mają właściwości nawilżające.

Pielęgnacja ust

 • Nawilżaj: O usta należy dbać w taki sam sposób jak o skórę twarzy. Musisz upewnić się, że zaczynasz od czystych ust i nie mam tu na myśli jedynie usunięcia starego makijażu. Chcesz złuszczyć wargi; to sprawi, że będą one gładkie, co zapobiegnie zbrylaniu się szminki na suchej skórze. Kiedy Twoje usta są złuszczone, szminka będzie się nakładać bez zarzutu.