Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

Mydlane brwi są na całym Instagramie - oto twój 4-stopniowy przewodnik.

@madelame

IKYK: Wystarczy jedno muśnięcie żelem do brwi, kilka pociągnięć zaufaną kredką do brwi lub odrobina mydła ze szpatułką, aby uzyskać natychmiastowy wzrost pewności siebie. Być może zauważyłeś, że coraz więcej celebrytów zostały pielęgnowane ich brwi, aby wyglądać laminowane lub żelu. Ten wygląd jest znany jako brwi mydła.

Zastanawiasz się, jak zrobić brwi mydlane i jakich narzędzi użyć? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć od ekspertów takich jak Patrick Ta, makijażysta gwiazd i założyciel Patrick Ta Beauty oraz Anastasia Soare, założycielka Anastasia Beverly Hills.

Poznaj eksperta

  • Patrick Ta jest znanym artystą makijażu i założycielem Patrick Ta Beauty.
  • Anastasia Soare jest założycielką firmy Anastasia Beverly Hills, która jest znana z produktów do pielęgnacji brwi.

Czym są brwi mydlane

Brwi mydlane, które po raz pierwszy stały się popularne dzięki znanym artystom makijażu, takim jak Ta i Priscilla Ono (makijażystka Rihanny), to styl brwi w formie szczotkowanych, pierzastych brwi, które wydają się pełne i puszyste. Do jego osiągnięcia potrzeba zaledwie dwóch, czasem trzech produktów do makijażu i można go wykonać w ciągu kilku minut. "Dostępność tego trendu dla wszystkich poziomów 'artysty' makijażu była kluczowa dla jego sukcesu", wyjaśnia Ta. "Posiadanie łatwości, aby naprawdę ukształtować i zablokować ten bezwysiłkowy brwi jest idealny dla każdego czasu glam".

Pierwotnie brwi mydlane były widziane na czerwonym dywanie na takich gwiazdach jak Hailey Bieber i Lily Collins, aby wymienić tylko kilka. Jednak styl został szybko powielony na aplikacjach mediów społecznościowych, takich jak TikTok i Instagram i natychmiast stał się wirusowy. Chociaż pierwotnie zaczęło się od twardego mydła i spoolie, marki stworzyły teraz twarde żele, specjalne szczotki do brwi i więcej, które dają te same wyniki.

Narzędzia, które potrzebujesz do mydła Brows

Aby osiągnąć brwi mydlane "oryginalny sposób", trzeba będzie szpulka i trochę mydła. Ponieważ jednak marki wprowadziły na rynek produkty takie jak woski do kształtowania brwi i żele do brwi, możesz odtworzyć ten sam wygląd przy użyciu tylko jednego produktu, który nie wymaga bałaganu. Artyści makijażu, tacy jak Ta i Soare, zalecają posiadanie szpulki lub szczoteczki do brwi oraz ulubionego produktu do laminowania brwi, aby bez wysiłku stworzyć brwi z mydła.

01 z 04

Zbierz swoje narzędzia

Patrick Ta Beauty Major Brow Dual Ended Brow Brush $18.00 Sklep

Zarówno Soare jak i Ta radzą zebrać przezroczyste mydło lub produkt do laminowania brwi, aby stworzyć brwi mydlane. "Kluczem jest czysta szczotka szpulowa i ulubiony produkt do laminowania brwi (mydło, wosk, żel itp.), aby pracować przez włoski, aby uzyskać ten gładki wygląd", wyjaśnia Ta. Innymi słowy, produkty, których używasz, są niezbędne do osiągnięcia pożądanych rezultatów.

02 z 04

Aktywuj mydło lub zanurz się w żelu

Następnie, jeśli planujesz użyć mydła, będziesz chciał go trochę zmoczyć, aby go aktywować. Jeśli jednak planujesz użyć żelu do brwi lub wosku, będziesz chciała użyć szpulki lub szczoteczki, aby przeciągnąć formułę z puszki lub szpatułki na nasadkę. Będziesz potrzebować tylko trochę produktu, więc opłaca się być ostrożnym, ponieważ zbyt dużo pozostawi zauważalny osad w brwiach.

03 z 04

Rozprowadź produkt na swoich brwiach

Przed nałożeniem produktu Soare zaleca upewnienie się, że Twoje brwi i otaczające je obszary są zarówno czyste, jak i suche. "Zacznij od bardzo małej ilości produktu; nie potrzebujesz zbyt wiele i zawsze upewnij się, że regularnie czyścisz swój aplikator lub szpulkę, aby stary produkt nie przeniósł się i nie zakłócił twojego wyglądu", mówi.

Upewnij się, aby uruchomić szpulkę lub szczotkę do brwi do produktu lub mydła - nie biorąc zbyt dużo, a następnie zastosować do swoich brwi. "Technika, do której zwracam się najczęściej jest szczotkowanie naturalnych włosków w górę i pracy produktu przez, szybko, do pożądanego kształtu i zablokować brwi poprzez wciśnięcie włosków do skóry," wyjaśnia Ta.

04 z 04

Wypełnij i wykończ (jeśli chcesz)

Anastasia Beverly Hills Brow Powder Duo $23.00 Sklep

Na koniec możesz pozostawić brwi w takim stanie, w jakim są, lub zrobić dodatkowy krok, aby wypełnić wszelkie niedoskonałości. "Zalecam lekkie wykończenie pudrem do brwi za pomocą skośnego pędzla, aby wypełnić wszelkie miejsca, w których występują braki", mówi. Wszystko zależy jednak od tego, jaki wygląd brwi chcesz osiągnąć.

To nie są przeciętne produkty do brwi - są o wiele lepsze