Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

Hybrydowe przedłużanie rzęs to klucz do naturalnie wyglądającej objętości

Anna Tabakova / Stocksy

W tym artykule

Korzyści Jak się przygotować Czego należy się spodziewać podczas wizyty Rzęsy hybrydowe a klasyczne przedłużanie rzęs Potencjalne ryzyko Koszt Aftercare Ostatni wniosek

Prawdopodobnie słyszałaś już o przedłużaniu rzęs (a nawet sama próbowałaś kilku stylizacji). I choć zawsze jesteśmy za pełnymi, długimi i pełnymi objętości rzęsami, przedłużanie może być dość zobowiązujące. Ważne jest więc, aby zrozumieć różnicę między różnymi stylami przedłużania, abyś mogła wybrać to, co jest dla Ciebie najlepsze. Jednym z takich stylów są rzęsy hybrydowe, stosunkowo nowa technika, która zwiększa objętość i długość rzęs, zachowując jednocześnie delikatny, naturalny efekt. Czym więc dokładnie są rzęsy hybrydowe i jak wypadają w porównaniu z tradycyjnym przedłużaniem rzęs?

Ahead, mamy stuknął sławy rzęs ekspert i Envious Lashes założyciel Clementina Richardson na wszystko, co musisz wiedzieć o hybrydowych rozszerzeń rzęs - od tego, co się spodziewać na spotkanie, do korzyści, koszt, i poza.

Czym są hybrydowe rzęsy?

Hybrydowe przedłużanie rzęs wykorzystuje kombinację "klasycznych" i "objętościowych" rzęs, aby stworzyć pełniejsze, bardziej objętościowe rzęsy w porównaniu do tradycyjnego przedłużania rzęs (które przede wszystkim dodaje długości). Proces hybrydowego przedłużania rzęs polega na dodaniu wielu przedłużeń do każdej naturalnej rzęsy.

"Przedłużanie hybrydowe polega na zastosowaniu mieszanki wielu pasm 'objętości' i 'klasycznego' przedłużenia do naturalnych rzęs" - mówi Richardson. Podsumowując, jest to proces, który polega na połączeniu "hybrydy" dwóch technik (i rodzajów przedłużania rzęs), aby osiągnąć pełniej wyglądający rezultat w porównaniu z użyciem klasycznego przedłużania rzęs, sam. Hybrydowe rzęsy są wyjątkowe w tym sensie, że zapewnią Ci zarówno długość, jak i objętość, zachowując jednocześnie delikatny, romantyczny wygląd.

Korzyści

Jeśli jesteś kimś, kto szuka większej objętości, hybrydowe rzęsy są drogą do zrobienia. ''Hybrydowe przedłużenia pozwalają osiągnąć większą objętość niż przy użyciu tradycyjnych klasycznych rzęs'', mówi Richardson, co naprawdę jest główną zaletą otrzymania tego zabiegu w porównaniu z tradycyjnym przedłużaniem rzęs.

Jeśli uważasz, że nie jesteś gotowy, aby zobowiązać się do pełnej objętości wygląd jeszcze, hybrydowe rzęsy są również doskonałym sposobem, aby wziąć bardziej objętościowy wygląd na jazdę próbną. "Zauważam, że niektóre klientki wypróbowują hybrydowe przedłużenia przed uaktualnieniem do pełnego zestawu rzęs objętościowych", kontynuuje Richardson. "Zawsze świetnie jest robić małe kroki, jeśli nie jesteś pewien wyglądu, który chcesz osiągnąć na początku".

Hybrydowe przedłużanie rzęs może być również dość skuteczne w wypełnianiu luk w naturalnych rzęsach, podczas gdy klasyczne przedłużanie rzęs może często wyolbrzymiać skąpe obszary. Ponieważ hybrydowe rzęsy obejmują zastosowanie wielu rozszerzeń do jednej rzęsy, tworzą iluzję więcej rzęs w danym obszarze, a nie tylko sprawiają, że istniejące rzęsy wyglądają dłużej i ciemniej.

Jak przygotować się na spotkanie z hybrydowymi rzęsami?

Najważniejszą rzeczą, aby zwrócić uwagę na przygotowanie do spotkania jest zrozumienie czasu, który zajmuje zastosowanie rzęs. Jest to drobiazgowy, szczegółowo zorientowane proces, że nie chcesz się spieszyć, więc upewnij się, że nie są rezerwacja terminu, gdy jesteś pod presją czasu.

Richardson mówi również, że ważne jest, aby przyjść z czystymi rzęsami. Upewnij się, że nie masz na sobie żadnego makijażu i nie używaj żadnych olejków na twarz lub rzęsy w dniu wizyty (ponieważ może to uniemożliwić przedłużanie prawidłowo przylega do rzęs). Pomocne może być również unikanie kofeiny w dniu wizyty, aby zapobiec drganiom i abyś mogła zasnąć, gdy Twój technik rzęs stosuje rzęsy.

Czego należy się spodziewać podczas wizyty

Jak długo to potrwa? Richardson mówi, że na hybrydowe przedłużanie rzęs należy przeznaczyć co najmniej dwie godziny. Technik rozpocznie spotkanie od oceny kształtu oka i przetestowania różnych długości rzęs na Twoich oczach (możesz poprosić o sprawdzenie, jak wyglądają różne długości, jeśli chcesz). Następnie zamkniesz oczy, a technik rzęs zastosuje chłodzące żele do oczu lub bezpieczną dla skóry taśmę (nie szkodzi, że się ją usuwa) do dolnych rzęs, aby nie przeszkadzały. Następnie zacznie skrupulatnie nakładać przedłużenia jedno po drugim za pomocą pęsety. Większość salonów, jak Richardson's Envious Lashes, gra muzykę relaksacyjną i ma leżeć na wygodnym wyściełanym szezlongu, więc klienci mogą nod off podczas wizyty, jeśli zdecydują. Proces nie jest bolesny ani niewygodny w najmniejszym stopniu.

Hybrydowe rzęsy vs. klasyczne przedłużanie rzęs

Proces nakładania rzęs hybrydowych jest dość prosty, ale jaka jest różnica między klasycznym przedłużaniem rzęs a hybrydami? Richardson wyjaśnia: ''Klasyczne przedłużenia są nakładane indywidualnie na każdą naturalną rzęsę. Rzęsy te mają zazwyczaj szerokość od 15 do 20 mm. Podczas stosowania hybrydowych rzęs objętości, wiele extensioins są stosowane na każdej naturalnej rzęsy i te pasma różnią się w rozmiarach od .03-.07 mm w szerokości." Zazwyczaj na każdą naturalną rzęsę nakłada się od trzech do sześciu pasm, aby dodać jej objętości.

Ponieważ rzęsy hybrydowe obejmują stosowanie wielu rozszerzeń na każdą naturalną rzęsę, proces ma tendencję do podjęcia nieco dłużej niż klasyczne rozszerzenia (w dowolnym miejscu od 30 minut do godziny dłużej). Ale poza tym, proces aplikacji, przygotowania i opieki po jest wszystko takie samo.

Potencjalne ryzyko związane z hybrydowymi rzęsami

Hybrydowe rzęsy są bezpieczne w użyciu, gdy stosowane przez profesjonalnego technika rzęs, a ryzyko jest bardzo mało, jeśli w ogóle. Jedyną rzeczą, którą możesz chcieć rozważyć podczas uzyskiwania tego leczenia jest, jeśli masz wrażliwe oczy, które mogą reagować na wszelkiego rodzaju kleju. Jak zawsze, to zaleca się zapytać salon rzęs, jaki rodzaj rzęs i kleju używają w przypadku masz alergię, a następnie wykonać test płatkowy na rękę. Z wszelkich szczególnych obaw, porozmawiać z lekarzem przed rezerwacją terminu.

Koszt

W zależności od tego, gdzie masz swój zabieg, koszt pełnego zestawu rzęs hybrydowych może rozpocząć się od około 200 dolarów. Tymczasem wizyty uzupełnienia konserwacji może być w dowolnym miejscu od $ 50-$90 w zależności od tego, ile naturalne rzęsy masz i jak dobrze dbał o przedłużenia. Ponieważ każdy zrzuca rzęsy w innym tempie, Twój technik rzęs może określić, jak często trzeba będzie przyjść na wizyty wypełnienia i można dostać się do rytmu raz śledzić, jak długo każda wizyta wypełnienia trwa Ciebie.

Pielęgnacja po zabiegu

Jest kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę po wizycie, Richardson podkreśla. "Bardzo ważne jest, aby nie zamoczyć rzęsy przez pierwsze 48 godzin. To daje klejowi czas na pełne wyschnięcie bez żadnych zakłóceń. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to dostać swoje rzęsy mokre po spędzeniu kilku godzin o ich stosowania. Po wizycie, można umyć twarz, aby usunąć makijaż przed snem, ale być bardzo ostrożnym. Nałóż wodę micelarną na bawełnianą rundkę, aby usunąć makijaż przed lekkim oczyszczeniem, i nie pryskaj wodą na twarz. Po 48 godzinach, będziesz musiała oczyścić rzęsy za pomocą środka do czyszczenia rzęs, aby utrzymać je wolne od zanieczyszczeń. Hybrydowe przedłużenia rzęs zrzuci tak samo jak zwykłe rzęsy, więc przygotuj się na spotkania, aby uzupełnić swoje rzęsy, aby utrzymać je i zachować ich wygląd w pełni.

Ostateczny wniosek

Jeśli pełne, obszerne, ale naturalnie wyglądające rzęsy są tym, co chcesz, hybrydowe przedłużanie rzęs może być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby wziąć swoje rzęsy do następnego poziomu. Wypróbuj hybrydowe rzęsy następnym razem, gdy będziesz miała specjalne wydarzenie lub po prostu będziesz chciała poprawić wygląd swoich naturalnych rzęs. W porównaniu z klasycznym przedłużania rzęs, będą one tworzyć bardziej glam, voluminous wygląd, który tworzy iluzję miękkich, fluttery rzęs.

I Got a Keratin Lash Lift-Here Is My Brutally Honest Recount of the Experience