Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

10 Manicure typu half-moon, który przenosi ten trend na wyższy poziom

@palooozanails

Podczas gdy jesteśmy wielkimi fanami wszystkich rodzajów oszałamiających wzorów na paznokciach, półksiężycowe manicure mają naszą pełną uwagę w tej chwili, i nie bez powodu. Ta opcja projektowa jest niczym innym jak nudna, ponieważ znajdziesz wiele różnych sposobów na stworzenie półksiężycowych paznokci z odważnymi kolorami, kształtami i drobnymi szczegółami, które uważamy za najbardziej urocze i kreatywne. Manicure jest ważnym i rozszerzonym wyrazem tego kim jesteśmy, a half-moon design jest prosty, ale wszechstronny, pozwalając Ci dostosować swój wygląd do oświadczenia, które pasuje do każdego nastroju.

Przed nami galeria 10 wzorów półksiężyców, które z pewnością posłużą Ci jako inspiracja do kolejnego manicure. Przewijaj dalej, aby zobaczyć te eleganckie zestawy - jesteśmy pewni, że pokochasz każdy z nich.

01 z 10

Neonowe marzenia

@polishbyjoja

Jeśli jesteś fanką neonów, nie szukaj dalej niż ten półksiężycowy manicure z naszych najbardziej kolorowych snów. Neonowe odcienie niebieskiego, żółtego i różowego na końcówkach i u podstawy paznokcia tworzą abstrakcyjny moment półksiężyca. Uwielbiamy kontrast tych kolorów i to, jak układają się one naprzemiennie na każdym palcu. Baw się i zmieniaj kolory tak często jak chcesz - nie ma żadnych reguł dla Twoich paznokci.

02 z 10

Szyk i klasyka

@laur.loves

W tym półksiężycowym manicure, piękny fioletowy odcień wyróżnia się na tle czystej przestrzeni u podstawy, aby pokazać klasyczne podejście do tego projektu. Kolor lakieru jest boski i możesz osiągnąć ten styl z dowolnym kolorem, który wybierzesz, co czyni go uniwersalnym i łatwym do powtórzenia w kółko. My również poważnie ślinimy się na długość i kształt tych paznokci.

03 z 10

Subtelne i błyszczące

@paintbyjaz

Jeśli jesteś w nastroju, aby dodać trochę iskry do swojego manicure, powinieneś iść dalej. Ten dotyk srebra na końcówkach i podstawie paznokci pokazuje, jak uroczy i szykowny może być brokat. W połączeniu z delikatnym, połyskliwym kolorem różowym, kontrast jest piękny, a styl ten sprawdza się o każdej porze roku. Brokat mieni się we wszystkich właściwych miejscach - uważamy, że byłby to doskonały manicure ślubny.

04 z 10

Odważniejsze i lepsze

@seeyouingel

Te półksiężycowate paznokcie to jaskrawy czerwono-pomarańczowy lakier, który jest marzeniem na ciepłe letnie miesiące. Dzięki krótszemu kształtowi i klasycznemu półksiężycowi u podstawy, jest on prosty, ale oszałamiający. Śmiałość tego lakieru mówi sama za siebie, a co najważniejsze w tym stylu możesz użyć dowolnego koloru, jeśli czerwono-pomarańczowy nie jest Twoim pierwszym wyborem. Half-moon manicure działa dobrze na wszystkich kształtach i rozmiarach paznokci, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjne.

05 z 10

Chłodny kontrast

@naildby_jc

Złoty błyszczący lakier sparowany z czernią to kontrast, który uwielbiamy widzieć, a który wygląda ultra elegancko na paznokciach. Złoto tworzy kształt półksiężyca u podstawy każdego paznokcia, podczas gdy francuskie końcówki są czarne, z dużą ilością miejsca pomiędzy nimi. Te półksiężycowate paznokcie wyglądałyby pięknie na specjalną okazję lub wydarzenie, ponieważ wyrafinowane wybory kolorystyczne mają atmosferę glamour. Możesz nawet zmienić styl, nosząc brokat na końcówkach i czarny na podstawie. Szukasz pięknego złotego lakieru z brokatem? Essie's Summit of Style ($10) jest idealny do noszenia tego wyglądu.

06 z 10

The Eyes Have It

@elinaogawa

Dodaj kreatywny akcent do swojego następnego półksiężycowego manicure, dodając szczegóły takie jak te urocze oczy, w pełni wyposażone w rzęsy, które uważamy za urocze. Jeśli chcesz spróbować tego manicure w domu, istnieje kilka sposobów, aby zapewnić, że uzyskasz szczegóły tak blisko oryginału, jak to możliwe. Będziesz potrzebować kolorów lakieru do wyboru (w tym przypadku, barwinek, biały, różowy i czarny) i kilka cienkich, małych pędzelków, aby pomóc stworzyć linie i sztukę paznokci.

Malować podstawy paznokci kolor wyboru-po wyschnięciu, można przejść i zacząć budować kształt oczu. Ten zestaw pędzli do paznokci ($10) jest idealny do rysowania drobnych linii i szczegółów na paznokciach. To zajmie trochę cierpliwości, ponieważ każda warstwa musi wyschnąć przed przejściem do następnego, ale będzie to warte w końcu, gdy masz najlepiej wyglądające paznokcie.

07 z 10

Rainbow Bright

@palooozanails

Nie chcesz nosić tylko jednego koloru? Rozumiemy to. Pokaż jasne odcienie tęczy w swoim następnym półksiężycowym manicure, stosując różne kolory u podstawy paznokci. Żółty, pomarańczowy, niebieski i zielony wyglądają uroczo sparowane razem na tych paznokciach, a pastelowy kolor bazy pokazuje te odcienie w najlepszy sposób. Zabaw się z kilkoma różnymi kolorami; możesz nosić wszystko co chcesz, co sprawia, że jest to jeszcze lepsze, gdy chcesz pozwolić swojej kreatywności błyszczeć.

08 z 10

Francuskie Bordeaux

@colourriotnails

Ten podwójny francuski półksiężyc wprowadza nieoczekiwany zwrot do klasycznego stylu, który warto powtarzać. Głęboki odcień Bordeaux jest uroczy, a kreatywność tutaj jest 10/10.

09 z 10

Podwójny blues

@blushlacquers

Stwórz kolorowy efekt warstwowy w swoim następnym półksiężycowym manicure, używając dwóch odcieni z tej samej rodziny kolorów, które dobrze się uzupełniają. W tym przypadku, odcienie niebieskiego i barwinka nakładają się na siebie, tworząc nowoczesny manicure. Zacznij od nałożenia jaśniejszego koloru na podstawę paznokcia i pozostaw go do wyschnięcia. Następnie nałóż głębszy lakier na wierzch, pozostawiając miejsce u podstawy, aby uzyskać kształt półksiężyca i nałóż tyle warstw, ile potrzeba, aż uzyskasz pożądany odcień.

10 z 10

Klasyczny półksiężyc

@polishedbyrebecca

Stwórz klasyczny półksiężycowy styl manicure na dłuższych paznokciach, używając jednego odważnego koloru lakieru sparowanego z miękkim, naturalnym odcieniem dla księżyca. Kiedy nosisz te dwa kolory razem, tworzy to kontrast, który działa dobrze na dłuższych kształtach paznokci ze względu na to, jak wiele koloru można zastosować na długości paznokci.

15 podwójnych francuskich manicure z najlepszymi klimatami Y2K i lat 90.