Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

15 Brązowych eyelinerów do rozważenia w następnym #MOTD

@zoeisabellakravitz

Tak często, jeśli chodzi o neutralne makijaże oczu, folks sięgają po czarny eyeliner dzięki jego śmiałym-jeszcze-wydarzeniom. Jednak w procesie, wiele osób całkowicie zapomina o wszystkich sposobach brązowy eyeliner może zwiększyć swój kształt oczu i ogólny apel done-up. Aby pomóc Ci pamiętać, jak wszechstronny brązowy eyeliner może być, przed tobą znajdziesz 15 sposobów, aby nosić bardziej subtelny makijaż oczu. Jak zobaczysz, tylko dlatego, że nie tworzy tak ostry kontrast, nie oznacza, że nie może zrobić tyle samo wpływu.

01 z 15

Rozproszone czekoladowe skrzydła

Pamiętaj: Eyeliner nie musi być wyrazisty i surowy. Makijażysta Raoúl Alejandre udowadnia to pięknym makijażem z czekoladowym skrzydełkiem. Pomimo rozproszenia, zauważ, że dolna krawędź skrzydła pozostaje dobrze zdefiniowana. Aby naśladować ten wygląd, pamiętaj, aby mieć pod ręką mały skośny pędzelek z wodą micelarną, dzięki któremu łatwo zetrzesz nadmiar kosmetyku i wyostrzysz dolną krawędź.

Glossier Mleczny olejek $12.00 Sklep 02 z 15

Odwrócony brązowy smoky eyeliner

Nie jesteś gotowa na rozstanie z ukochanym czarnym eyelinerem? Sprawdź ten odwrócony brązowy eyeliner, który makijażysta Patrick Ta stworzył na modelce Adrianie Limie. Jest on wyrazisty, a jednocześnie subtelny, nie wspominając o tym, że może być noszony zarówno w dzień, jak i w nocy.

Aby uzyskać perfekcyjny efekt przydymienia, należy użyć odpowiedniego pędzla do blendowania. Ogólnie rzecz biorąc, najlepiej sprawdzi się pędzel o bardziej puszystej konsystencji, ponieważ stworzy on bardziej transparentny efekt końcowy.

Sigma Beauty E25 Blending Brush $16.00 Sklep 03 z 15

Brązowy, pływający eyeliner

Nie możemy się powstrzymać od zachwycania się brązowym, pływającym eyelinerem Hughes, przedstawionym na zdjęciu powyżej. O dziwo, jego wykonanie nie jest wcale takie trudne. Po prostu wyciągnij skrzydełko z górnej linii rzęs, a następnie cofnij je w kierunku wewnętrznego kącika oka, trzymając je powyżej załamania. Ok, wymaga to trochę praktyki, ale jest to zdecydowanie wykonalne.

04 z 15

Mikroskrzydło w kolorze rozmytego brązu

Jeśli widziałaś "Batmana" (lub nawet jeśli tylko zachwycałaś się zdjęciami z czerwonego dywanu po premierze), to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak naturalną pięknością jest Zoë Kravitz. Częścią uroku aktorki jest jej typowo subtelny makijaż (często połączony z odważnymi ustami). Przykład: Mikro brązowe skrzydełka, które od razu przyciągnęły nas do siebie.

05 z 15

Subtelny brązowy liner

Uwielbiasz subtelny, ciepły brązowy makijaż Lucy Hale? Łatwo go odtworzyć za pomocą pędzla o gęstym włosiu. Wystarczy, że zanurzysz pędzelek w wybranym przez siebie brązowym cieniu do powiek i przeciągniesz nim po górnej i dolnej linii rzęs, aby uzyskać efekt neutralnego, a zarazem zdefiniowanego makijażu.

06 z 15

Naturalny brązowy eyeliner

Piękną rzeczą w brązowym eyelinerze jest to, że może on podkreślić twoje oczy, nie wyglądając tak naprawdę jakbyś miała eyeliner na sobie. W tym przypadku, makijażysta Mario Dedivanovic zdecydował się na bardzo delikatne, wąskie kreski na liniach wodnych swoich modelek. Aby skopiować ten wygląd, spróbuj użyć brązowego eyelinera w kredce, ponieważ płynny eyeliner ma zbyt duże szanse na przesiąknięcie do oka, gdy pracujesz tak blisko niego.

Makeup by Mario Master Pigment Pro Eyeliner Pencil $22.00 Sklep 07 z 15

Dramatyczny eyeliner w kształcie skrzydeł

Masz ochotę na coś bardziej dramatycznego, a jednocześnie na delikatny, bardziej subtelny odcień eyelinera? Ten jasnokakaowy, dwuskrzydłowy look to świetna opcja. Dedivanovic narysowała ostre skrzydełko w zewnętrznym i wewnętrznym kąciku każdego oka. Efekt jest niemal koci, a my nie możemy przestać się zachwycać.

(P.S.: Do wykonania tego makijażu użył swojego własnego eyelinera w kredce, do którego link zamieściliśmy w powyższym spojrzeniu. Dzięki wbudowanemu pędzelkowi, stworzenie miękkiego, a zarazem ostrego linera jest całkowicie możliwe).

08 z 15

Smuga na dolnej rzęsie

Aby uzyskać klasyczny, inspirowany Paryżem wygląd makijażu, znana makijażystka Mary Phillips skupiła się na roztarciu brązowego linera na dolnej linii rzęs influencerki i aktorki Addison Rae, podczas gdy na górze zdecydowała się na bardziej ścisłą linię. Do roztarcia dolnej linii użyła cienia do powiek, a konkretnie odcienia Depth z palety cieni Pat McGrath Mothership I.

Pat McGrath Mothership I Eyeshadow Palette - Subliminal $125.00 Sklep 09 z 15

Brązowy liner Nearly-Not-There

Zendaya wygląda jak naturalna wizja (jak zwykle) w tej reklamie Bulgari. Aby stworzyć ten look, makijażystka Sheika Daley zrezygnowała z czarnego linera na rzecz delikatnej brązowej smugi na zewnętrznej dolnej linii rzęs Zendayi. I musimy przyznać - uwielbiamy ten wygląd.

10 z 15

Brązowy liner bez makijażu

Nie mamy dość tego inspirowanego stylem retro brązowego eyelinera. Z grubszymi liniami na górnych i dolnych rzęsach, połączonymi z najmniejszym końcem skrzydełek, ma w sobie klimat lat 60-tych, za którym możemy się całkowicie opowiedzieć. (Ponownie, Dedivanovic użył swojego eyelinera w odcieniu The Perfect Brown i lekko roztarł go za pomocą wbudowanego pędzelka, aby stworzyć ten look).

11 z 15

Crisp Brown Wing Tip

Jak olśniewająca jest ta perfekcyjnie nałożona czekoladowo-brązowa końcówka skrzydeł przez znaną makijażystkę Nikki Wolff? Jak dla nas, jest całkiem bezbłędny.

Kosmetyki Kylie Matte Brown Gel Eyeliner Pencil $15.00 Sklep 12 z 15

Czekoladowy brąz Retro Wing

Ulubiona Amerykanka w Paryżu wie, jak wykonać makijaż brązowym eyelinerem. Tutaj, aktorka Lily Collins prezentuje kobiecy brązowy makijaż dzięki uprzejmości makijażystki Chanel, Kary Yoshimoto Bua.

13 z 15

Czekoladowe odcienie

Czy możemy poświęcić chwilę, aby docenić ten brązowy eyeliner w stylu lat 70-tych autorstwa Wolff? Jesteśmy zauroczeni. Aby naprawdę zobaczyć różnicę, jaką robią brązowy i czarny eyeliner, upewnij się, że przewijasz galerię, aby zobaczyć ten sam wygląd w różnych odcieniach eyelinera.

14 z 15

Chunky Brown Eyeliner

Wolisz pływający eyeliner? Ten gruby kształt stworzony przez influencerkę Lizę Koshy daje nam wibracje vintage. Aby odtworzyć śmiały brązowy eyeliner look, użyj C'est Moi's Think Twice Eyeliner Pencil w Brown Noser.

C'est Moi Think Twice Eyeliner Pencil w Brown Noser $12.00 Sklep 15 z 15

Skrzydło w dwóch odcieniach

Aby uzyskać nieco więcej blasku, rozważ dwukolorowy brązowy eyeliner. Tutaj, Bua użyła brązowego eyelinera zestawionego z metalicznym, szampańskim linerem. Rezultatem jest kontrastowy wygląd, który nadal wydaje się dość naturalny.

15 brązowych eyelinerów, które nie są nudne