Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

Dobór odpowiedniego koloru ust może być teraz tak prosty jak 1, 2, 3!

Szminka to wspaniały produkt, który warto mieć w swoim arsenale makijażu. Ale wybór najlepszego koloru może być trudnym zadaniem. Dlatego dzisiaj, w 3 prostych krokach, przedstawię Ci kilka wskazówek, jak wybrać odpowiedni kolor pomadki.

Krok 1: Dowiedz się jaki kolor najlepiej pasuje do Twojego odcienia skóry:Jasny odcień skóry:

Ten odcień skóry jest nieco trudny, ponieważ zbyt blade kolory mogą Cię rozmyć, a zbyt ciemne mogą kontrastować z Twoją skórą. W związku z tym, należy trzymać się jaśniejszych kolorów, jak również kolorów takich jak śliwkowe czerwienie, a nawet brązy.

Średni/ Oliwkowy odcień skóry:

Ten wariant jest najłatwiejszy do pracy. Możesz używać nudesów, pomarańczy, czerwieni lub różu.

Ciemniejsze odcienie skóry:

Jeśli masz ten odcień skóry, powinnaś trzymać się głębszych kolorów szminek. Odkryłam, że śliwki, czerwienie i kawowe brązy sprawdzają się najlepiej.

Krok 2: Poznaj swoje podtony:Żółte tony:

WARM

    2 Kolory, które wyglądają najlepiej: Oranżowe czerwienie i brązowe kolory. Kolory, od których należy trzymać się z daleka: Kolory z fioletowym odcieniem, ponieważ mogą one wydobyć żółty kolor z Twojej skóry!
Różowe/czerwone tony:

COOL

    Dla ciemniejszego koloru, spróbuj ceglastej czerwieni, a dla jaśniejszego koloru - odcienia koralowego. Kolory, od których należy trzymać się z daleka: Niebieskie czerwienie.

**Nudy pasują do prawie wszystkich typów skóry.

Krok 3: Wypróbuj zanim kupisz:

Szminka jest jednym z elementów makijażu, który naprawdę musisz wypróbować, ponieważ jeden kolor może wyglądać rewelacyjnie na jednej osobie, a okropnie na innej. Ponadto, kolor, który wygląda jak w tubce, nie zawsze jest tym, który pojawia się na ustach. Chociaż mówi się, że najlepiej jest wypróbować kolor na palcu, ponieważ jest on najbardziej zbliżony do koloru Twoich ust, może to być naprawdę upierdliwe. Jakie jest więc moje rozwiązanie?

GlamSt.

Jest to wirtualny tester makijażu, który uczynił go zabawnym i liptastycznym! Kiedy przechodziłam przez proces próbowania na różnych kolorach, byłam naprawdę w stanie zobaczyć, jakie odcienie były pochlebne na moim modelu, a jakie nie.

(możesz je zobaczyć poniżej)

O GlamST: Jest to aplikacja dla iOS, która pozwala na odkrywać nowe makijażu poprzez wybór makijażu, który kochasz i wypróbowanie go na swoim zdjęciu. Możesz swobodnie eksperymentować z komfortu swojego telefonu, i spróbować na wszystkich szminki, które chcesz. Po prostu pstryknij selfie, wybierz swój styl i zobacz, która szminka podoba Ci się najbardziej. Jeśli znajdziesz kolor, który ci się podoba, możesz go kupić bezpośrednio w Sephora dzięki aplikacji, która jest już TERAZ dostępna!

Mauh, do następnego razu!