Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

5 zatwierdzonych przez MUA sztuczek z tuszem do rzęs, które sprawią, że Twoje rzęsy osiągną kolejny poziom

Holly Rhue

Niezależnie od tego, czy wolisz pełną twarz makijażu, czy naturalne uderzenie, tusz do rzęs jest jednym z tych produktów, które prawie każdy ma w swoim codziennym arsenale makijażu. Ja osobiście używam tuszu do rzęs każdego dnia, więc ważne jest dla mnie, aby chronić moje rzęsy z odżywczą formułą, która działa podwójnie. Moim najnowszym (i na zawsze) ulubionym produktem jest tusz do rzęs Lancôme Le 8 Hypnôse (32$) - jest to tusz o dużej objętości i bogatym pigmencie, który zawiera serum do rzęs (dzięki czemu faktycznie poprawia kondycję rzęs, gdy go nosisz).

Szybko zdobywa stałe miejsce w zestawach artystów makijażu. "Nie tylko uwielbiam maskarę Lancôme Le Hypnôse, ponieważ daje najlepszy czarny pigment, ale także nadaje objętość bez zbijania się w grudki" - mówi makijażystka Sophia Vallejos. "Po prostu nadaje rzęsom najpiękniejszą długość i objętość. Jest to również tusz oparty na serum, więc nie tylko uzyskuję natychmiastowy efekt, który chcę uzyskać po nałożeniu, ale również w rzeczywistości odżywia moje rzęsy w tym samym czasie."

Poznaj eksperta

  • Sophia Vallejos jest nowojorską artystką makijażu, która pracuje z gwiazdami, ślubami, telewizją, wydarzeniami i redakcjami.

Gotowa na eksperymenty z maskarą Le 8 Hypnôse? Vallejos zdradza najlepsze domowe sposoby na wzmocnienie rzęs - od zamiany zalotki na łyżkę po najlepiej strzeżony sekret na uzyskanie wymarzonych rzęs Twiggy.

10:09

Kliknij Play, aby obejrzeć Mascara Hacks With Sophia Vallejos

01 z 05

The Spoon Hack

Jeśli znajdziesz się bez lokówki do rzęs, nigdy nie obawiaj się. Według Vallejos, możesz użyć podgrzanej łyżki, aby wykonać zadanie, gdy jesteś w potrzebie. Zacznij od podgrzania łyżki za pomocą suszarki do włosów przez 10-15 sekund, pamiętając o obracaniu łyżki w celu równomiernego rozproszenia ciepła. Następnie, upewnij się, że testujesz łyżkę na grzbiecie dłoni, aby zapewnić bezpieczną temperaturę dla obszaru oczu. Gdy łyżka jest już nagrzana, ustaw krawędź łyżki tuż nad górną linią rzęs - wklęsłą stroną do dołu - i za pomocą kciuka dociśnij rzęsy do łyżki. Przytrzymaj przez pięć do 10 sekund i ciesz się świeżo podkręconymi rzęsami bez użycia zalotki.

02 z 05

Hack na podgrzewaną zalotkę do rzęs

Chociaż uwielbiamy hack łyżki w szczypcie, lokówka do rzęs - w połączeniu z odpowiednią maskarą - zawsze będzie produkować najlepsze, najdłuższe podkręcenie. Ale kiedy naprawdę chcesz przenieść swoje rzęsy na wyższy poziom, możesz wykorzystać tę samą technikę suszenia włosów z góry, aby stworzyć DIY podgrzewaną lokówkę do rzęs, która wytworzy znacznie bardziej dramatyczne podkręcenie. "Kiedy podgrzewasz swoją lokówkę do rzęs, miej otwartą lokówkę, aby uzyskać większość ciepła na metalowej części na górze lokówki", radzi Vallejos. Następnie zakręć jak zwykle, starając się dotrzeć jak najbliżej nasady bez ryzyka uszczypnięcia.

03 z 05

Hack na kartę kredytową

Jeśli żyjesz dla pełnego, puszyste rzęsy, ale nie może wydawać się, aby uzyskać wygląd bez coraz tuszu do rzęs na powiekach, to ten jeden jest dla Ciebie. W tym hack, będziesz używać starej karty kredytowej lub wizytówki (trzeba coś mocniejsze niż zwykły papier) jako bariera między rzęsami i powiek do czystej aplikacji za każdym razem.

04 z 05

Hack z wibrowaniem i ciągnięciem

Aby uzyskać długie, pozbawione grudek rzęsy, Vallejos zaleca wypróbowanie techniki "wiggle and pull". Aby wypróbować ten sposób, użyj tuszu do rzęs Lancôme Le 8 Hypnôse (który jest już bardzo odporny na sklejanie) i poruszaj aplikatorem u nasady rzęs, a następnie pociągnij prosto do góry. Pomoże to pokryć każdą rzęsę bogatym pigmentem formuły i sprawi, że proste rzęsy będą miały silny impuls u nasady.

05 z 05

Twiggy Lashes Hack

Aby uzyskać bogato napigmentowane, wrzecionowate rzęsy, takie jak te noszone przez kultową modelkę Twiggy z lat 60-tych, potrzebujesz jedynie tuszu do rzęs i pary pęset. "Używając końcówki aplikatora do tuszu, przeciągnij po dolnych rzęsach naprawdę lekko - nie chcesz pokryć ich zbyt dużą ilością produktu, ponieważ później dodamy go więcej" - wyjaśnia Vallejos. Po pokryciu dolnych rzęs, użyj pęsety, aby ściągnąć trochę tuszu z różdżki tuszu, pokrywając nim końcówki pęsety. Następnie użyj pęsety, aby delikatnie uszczypnąć kilka pęczków rzęs razem, pracując od zewnętrznego do wewnętrznego kącika. Uważaj, aby nie ciągnąć rzęs w dół podczas szczypania - po prostu delikatnie ściśnij rzęsy razem. Et voilà! Opanowałaś wygląd rzęs w stylu Twiggy.

Gotowa, aby wypróbować te hacki w domu? Sklep Lancôme Le 8 Hypnôse Mascara poniżej.

Lancôme Le 8 Hypnôse Mascara $32.00 Sklep 6 powodów, dla których powinnaś zwrócić uwagę na tę francuską markę, aby stworzyć swój kolejny podkład.