Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

20 Kawowy manicure, który poprawi Twoje paznokcie

@amyle.nails

Fakt: Twoja poranna kawa robi absolutnie najwięcej. Niezależnie od tego, czy wybierasz cold brew z dodatkiem syropu z orzechów laskowych, mrożone Americano z odrobiną mleka migdałowego, czy też żyjesz sezonowymi latte z lokalnej kawiarni, ta mała, ale potężna filiżanka kawy dokonuje heroicznych czynów, aby pomóc Ci zmotywować się na początku dnia. Jak się okazuje, ten poranny napój jest naszą najnowszą muzą do malowania paznokci.

Stylizacje paznokci inspirowane kawą są obecnie bardzo modne na IG i zdecydowanie widzimy dlaczego. Paleta kolorów, która bez trudu dopasuje się do Twojej garderoby, jednocześnie dając ukłon w stronę zręcznych machnięć latte art Twojego baristy. Zebraliśmy listę 20 naszych ulubionych manicure inspirowanych kawą. Każdy z nich jest tak spersonalizowany, jak Twoje codzienne zamówienie i z pewnością doda Ci dodatkowego zastrzyku energii. Sprawdź je poniżej.

01 z 13

French Roast

Czy Ci się to podoba, czy nie, francuskie końcówki robią furorę, a te umiejętne zawijasy z mokki i karmelu pomagają nadać klasycznemu wyglądowi nieco więcej ostrości.

02 z 13

Kafè Lattè

Opierając się na wspomnieniach z dorastania w Queens w Nowym Jorku i spędzania czasu na Haiti przy kafè z babcią, artystka Gracie J stworzyła stylizację ton w ton, która łączy w sobie bogate odcienie czekolady i kawy. Nie możesz utrzymać stabilnej ręki? Kup zestaw bezpośrednio w sklepie Gracie za 30 dolarów (theeditorialnail.com).

03 z 13

Porady Carmelity

Tahsiyn Harley, stylistka paznokci, zmodyfikowała francuski tips, wybierając tipsy w kolorze kawy, ozdobione karmelowymi kropkami. Spróbuj swoich sił, zanurzając igłę lub narzędzie do robienia kropek w wybranym lakierze, a następnie nanieś wzór na swój własny zestaw.

04 z 13

Wiry w przestrzeni negatywnej

W tym, co artystka nazywa "nowoczesnym francuskim tipsem", Na Ho skoncentrowała negatywne przestrzenne wiry latte na samym czubku każdego paznokcia w stopniowanych odcieniach kawy, przechodzących od ciemnego do jasnego.

05 z 13

Gradientowe paznokcie w odcieniach latte

Połącz trendy na paznokcie w odcieniach kawy i gradientu, wybierając pięć ulubionych neutralnych odcieni i nakładając je na każdy z palców.

06 z 13

Celestial Seasonings

Lauren, stylistka paznokci z lolo.nailedit, połączyła wzory przypominające bransoletki z gwiazdami i księżycami z bogatym brązowym odcieniem. To dodaje czarodziejskich wibracji do tego i tak już odważnego wyglądu. Spróbuj uzyskać podobny efekt, używając narzędzia do robienia kropek na paznokciach i pędzelka z cienką końcówką, aby uzyskać precyzyjne kształty.

07 z 13

Porady i sztuczki Mocha

Wybierz bogaty odcień mokka i stosuj na przemian fryzury kryjące, końcówki francuskie i dobrze rozmieszczone spinki, aby uzyskać graficzne, ale jednolite wykończenie.

08 z 13

Starbucks Realness z lat 90.

Co jest fajniejszego niż wycieczka do centrum handlowego i postój w Claire's przed Frappucino? To mani w neutralnych odcieniach z prawdziwymi klimatami lat 90. Jeśli używasz ciemniejszej bazy, użyj pędzelka o drobnej końcówce zanurzonego w jaśniejszym odcieniu, aby nadać swojej buźce wyrazistości.

09 z 13

Yin i Yang, lekkie i słodkie

Pozwól, aby ten ton w ton wzór wprowadził równowagę do Twojej rutyny malowania paznokci, nie inaczej niż Twoje podpisane zamówienie z dodatkową porcją cukru.

10 z 13

Mocno kolidujące, a jednak skoordynowane

Postaw na śmiałość (pieczeń), łącząc kilka modnych nadruków w opływowych odcieniach kawy.

11 z 13

Kawiarniane klimaty lat 70.

Jeżeli chcesz poczuć się jak w swojej ulubionej, średnio palonej kawie o 7 rano, ale spotykasz się z Ericem Formanem i resztą, aby spędzić czas na ulicy 8, ten wzór inspirowany latami 70-tymi jest najlepszym rozwiązaniem. Zacznij od nałożenia kremowego koloru na końcówki włosów, a następnie zmień odcienie brązu i pomarańczu, tworząc na ich powierzchni wzór przypominający słońce.

12 z 13

Karmelowe krople

Chcesz do tego dodatkową porcję karmelu? Ten wzór kropelek w odcieniach bursztynu to połączenie jesiennych klimatów i prawdziwego solonego karmelu w kilku artystycznie rozmieszczonych kroplach.

13 z 13

Porady dotyczące frappucino

Odzwierciedl swoje słodkie, mieszane Frappucino za pomocą tego neutralnego, marmurkowego wzoru, umieszczonego na czubku każdego paznokcia.

10 szybkoschnących lakierów do paznokci, które sprawią, że manicure nie będzie się rozmazywał