Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

15 wskazówek, jak uzyskać idealne usta na Walentynki

Usta będą coraz dużo uwagi w ten Walentynki Weekend, więc nie byłoby sensu, że są one doskonale kissable? Cóż, piękności, zamierzam pomóc wam osiągnąć idealny wygląd ust na Walentynki. Od doboru odpowiedniego koloru, po wskazówki jak uzyskać pełniejsze usta, mam dla Was wszystko w tym poradniku!

Wybór idealnego koloru

Szminka jest obowiązkowym dodatkiem na Walentynki, ale wybór najlepszego koloru może być trudnym zadaniem. Ale już nie teraz, dzięki tym najlepszym wskazówkom, jak wybrać odpowiedni kolor pomadki.
Szminka 101

Twoje usta będą gotowe na Walentynki dzięki temu poradnikowi! Od wyboru odpowiedniego koloru, do decyzji czy powinnaś użyć konturówki, błyszczyka czy nie, będę miała dla Ciebie piękną szminkę w mgnieniu oka! Przeczytaj więcej tutaj:

Opanowanie odważnej szminki

Chcesz nosić odważną czerwoną szminkę na Walentynki, ale boisz się, że nie dasz rady? Cóż, nie martw się więcej, ponieważ teraz będziesz w stanie osiągnąć najbardziej całuśne usta, podążając za tymi pięcioma prostymi krokami do opanowania idealnego czerwonego pout ten Valentines.

Duplikaty szminek

Wyglądając tak fantastycznie, a w tym przypadku ustami w Walentynki może z pewnością kosztować wiele. Oprócz naszych ust, musimy się również martwić o nasze włosy, buty i idealny strój. Więc jeśli możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na niektórych z tych high-endowych szminek i zamiast tego znaleźć tańszy dupe, nie chciałabyś też? Sprawdź te 10 Lip Smackin MAC Dupes szminki.

Więc tam masz swoje piękności i nie zapomnij zrobić zakupów dla swoich ulubionych odcieni poniżej!