Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

Jak sprawić, by Latisse utrzymywało się dłużej na rzęsach?

Chcesz mieć długie rzęsy? Cóż, jeśli jesteś i myślisz o próbach Latisse, dziś jest twój szczęśliwy dzień! Jak będę dzielić się z wami, moje tajemnice, jak zrobić twój Latisse trwać trochę dłużej! Zalecam jednak, abyś postępowała zgodnie z instrukcjami, które zostały Ci przepisane przez lekarza, przy pierwszym podejściu do tego produktu. Ale później, te wskazówki pozwolą Ci sprawić, że butelka będzie trwać dłużej, dając Ci więcej korzyści. Niemniej jednak, istotne jest, aby uzyskać wszystkie fakty najpierw na ten produkt.
 
Moje Top Porady, jak sprawić, aby Twój Latisse trwał dłużej
 
1: Szczoteczka. Szczotka, która pochodzi z Latisse jest naprawdę gruba, powodując (w mojej opinii), aby zmarnować dużo produktu. Plus, jeśli nie jesteś ostrożny, można zastosować go do obszarów, które nie chcą być używane. Moja rada jest, aby wyciąć niektóre z włosia na pędzlu. Robiąc to, pozwala zastosować Latisse do dokładnie tam, gdzie powinien iść; podstawa rzęs.
2: Użyj Cap: Wskazówki wskazują, aby zastosować jedną kroplę bezpośrednio na szczoteczkę. Cóż, to brzmi łatwiej niż jest w rzeczywistości. Mój trik, aby upewnić się, że żaden z Latisse idzie na marne, jest umieszczenie kropli w pokrywie i zanurzyć przycięte pędzla do roztworu. WAŻNE: Zgodnie z instrukcjami bezpieczeństwa na stronie internetowej, nie pozwól, aby końcówka butelki lub aplikatora dotykała palców lub innej niezamierzonej powierzchni, ponieważ zanieczyszczenie zwykłymi bakteriami może powodować infekcje. Dlatego właśnie polecam używanie nakładek na palce.
3: Użyj pędzla więcej: W pudełku znajduje się tylko 60 szczotek do użycia. Ale, jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami powyżej, będziesz potrzebował więcej szczotek. To dlatego używam jednego aplikatora dwa razy. Niemniej jednak, należy upewnić się, że sterylizować go prawidłowo i niech wyschnie na powietrzu w bezpiecznie sanityzowanego obszaru. Inną opcją jest kupienie kilku dodatkowych pędzli w sklepie lub online. Niestety, dodatkowe szczoteczki nie są sprzedawane przez Latisse. Tak więc, improwizowałem z pędzlami do szminek, które kupiłem na eBayu, w paczkach po 100 sztuk za mniej niż $10.
4: Program nagród: Latisse jest drogie, ale nie ma wątpliwości, że to dostaje pracę zrobić. 
 
UWAGA: Nie jestem profesjonalistą w tej dziedzinie, więc próbuj na własne ryzyko. Należy pamiętać o wszystkich sugestiach medycznych.