Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

15 podwójnych francuskich manicure z najlepszymi klimatami Y2K i lat 90.

@amyle.nails

Szukasz inspiracji dla swoich paznokci? Nie jest tajemnicą, że miłośnicy paznokci na całym świecie ciągle wracają do klasycznego francuskiego manicure, kiedy nie są pewni, jaki nowy trend wypróbować. Z tego powodu jesteśmy zachwyceni najnowszym trendem w sztuce paznokci, który pojawił się w mediach społecznościowych: podwójnym francuskim manicure.

Podwójny French manicure trzyma się klasycznych łukowatych końcówek OG French mani, ale zamiast pojedynczego kawałka koloru, posiada dwa. Czasami łuki mają ten sam kolor i szerokość, a innym razem różnią się od siebie. Niezależnie jednak od palety kolorów, kształtu i wielkości wybranego przez Ciebie podwójnego French mani, proces tworzenia paznokci pozostaje taki sam.

Podczas gdy profesjonaliści z dziedziny paznokci mogą z łatwością wykonać podwójny French manicure, jeśli chcesz zrobić to sama, musisz mieć pod ręką taśmę do paznokci. Oddziel końcówki paznokci od siebie naklejkami do francuskiego manicure, takimi jak Orly's Half Moon Guides (5$)- i pomaluj je powyżej lub poniżej linii (lub obie). Jeśli zdecydujesz się na podwójny French mani, bez żadnych odstępów między liniami koloru, możesz chcieć, aby pierwsza sekcja wyschła przed przejściem do następnej, aby przypadkowo nie rozmazać lakieru. Gdy projekt jest na miejscu, zakończyć podwójne francuskie mani z wysokim połyskiem topcoat - kochamy Olive & June's Super Glossy Top Coat ($ 9) - niech paznokcie suche, i iść o swoim dniu.

Gotowa, aby wypróbować ten trend w sztuce paznokci? Poniżej znajdziesz 15 naszych ulubionych podwójnych francuskich manicure.

01 z 15

Podwójne francuskie paznokcie Barbiecore

@glossy.studios

Odkąd zdjęcia BTS Margot Robbie jako Malibu Barbie pojawiły się w Internecie, kolor różowy jest na topie. W związku z tym, ten błyszczący bubblegum różowy podwójny francuski mani jest zbyt modny, aby nie spróbować.

02 z 15

Podwójny French Mani o wysokim kontraście

@paintboxnails

Nie jesteś pewna, co sądzisz o dwóch łukach? Zastosuj mniej tradycyjne podejście do podwójnego French manicure, decydując się na jedną linię łuku i jedną prostą. Tutaj możesz zobaczyć, jak bardzo kontrastowy będzie efekt końcowy.

03 z 15

Rainbow Neon Double French Nails

@theenailclub

Uwielbiamy ten żywy, neonowy pomysł na podwójne French mani. Poprzez wyłożenie każdej końcówki bladego neonu z pop jaśniejszym lakierem w tym samym kolorze, tworzy on jasny, prawie luminescencyjny urok.

04 z 15

Geometryczny podwójny French Mani

@melanated.mani

Nadal zachwycasz się pomysłami na różowe paznokcie w stylu Barbie? Ten z nich łączy gorący róż z odcieniem nude i kilkoma pastelowymi pasemkami, tworząc geometryczny podwójny francuski mani, który wygląda szykownie.

05 z 15

Podwójny francuski manicure w kolorze Kelly Green

@mirix.nails

Kolejny kolor, który jest u nas trendy w 2022 roku? Zielony! Te kelly green podwójne francuskie paznokcie są zobowiązane do odwrócić głowy, jeśli wziąć czas, aby odtworzyć je.

06 z 15

Ultra-Thin Double French Manicure

@betina_goldstein

Wolisz bardziej minimalistyczne podejście do tego trendu? Tutaj, sławna artystka paznokci Betina Goldstein wybrała ultra cienkie łuki, aby wziąć udział w trendzie, nie pozwalając mu przejąć całe paznokcie.

07 z 15

Czarno-biały podwójny French Mani

@lolo.nailedit

Zapomnij o białych tipsach lub dwóch odcieniach koloru: tutaj @lolo.nailedit pokazuje nam, jak decydując się na białą bazę wyłożoną czarnymi tipsami, można stworzyć przyciągający uwagę wygląd paznokci. Ma on niemalże kreskówkowy charakter.

08 z 15

Minimalistyczny kolorowy podwójny French

@amyle.nails

Uwielbiasz pomysł kolorowego podwójnego French manicure, ale nie chcesz dużych pasków koloru? Oto dowód na to, że nawet najcieńsze linie mogą zrobić duży wpływ na ten trend w sztuce paznokci.

09 z 15

Baby Blue Toile

@the_gelbottle_inc

Jeśli masz czas (i cierpliwość), możesz zrobić swój podwójny francuski manicure o krok dalej, zamieniając go w prawdziwe dzieło sztuki. Spójrz tylko na ten przykład baby blue, inspirowany klasycznymi tkaninami toile.

10 z 15

Neutralne podwójne paznokcie francuskie

@amyle.nails

Aby uzyskać bardziej neutralny podwójny francuski mani, który nadal ma odrobinę pizzazz, sięgnij po butelkę błyszczącego metalicznego lakieru do paznokci, aby namalować dwa łuki z przestrzenią między nimi.

11 z 15

Pastelowe podwójne francuskie paznokcie

@themaniclub

Kochasz wygląd tego pastelowego podwójnego francuskiego mani? Mamy dobrą wiadomość: To są Olive & June Double French Press-Ons ($10), więc można łatwo snag wygląd dla siebie.

12 z 15

Emerald Double French Nails

@amyle.nails

Pamiętaj: Zieleń jest bardzo w. W miarę jak zbliżamy się do jesieni, ten nastrojowy szmaragdowy podwójny francuski manicure ze złotymi akcentami jest po prostu zbyt oszałamiający, aby przejść obok niego obojętnie.

13 z 15

Art Deco Double French Nails

@gelpolish_bar

Kto powiedział, że musisz zatrzymać swój podwójny francuski łuk na końcu każdego paznokcia? Tutaj możesz zobaczyć, jak wyjątkowo wygląda przeciągnięcie bazowego łuku aż do skórek.

14 z 15

Dwukolorowe Neonowe podwójne paznokcie French

@gelpolish_bar

Lato jeszcze się nie skończyło. Aby cieszyć się ostatnimi dniami najcieplejszych miesięcy w roku, rozważ ten wibrujący cytrynowo-cytrynowy pomysł na podwójny francuski manicure.

15 z 15

Abstrakcyjne podwójne paznokcie francuskie

@press_reset_nails

Wreszcie, kochamy ten abstrakcyjny podwójny French nail design. Z cętkowaną końcówką i cienkim drugim łukiem, ten projekt jest niczym innym jak tylko przyciągający wzrok.

Wyszukiwania abstrakcyjnych paznokci są bardzo wysokie - oto jak nosić ten trend