Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

Odwrócone mycie włosów...Czy myjemy włosy źle?

W trakcie poszukiwań nowych pomysłów na fryzurę, natknęłam się na nagłówek w magazynie Glamour, który brzmiał "Odwrócone mycie włosów". I pomyślałam, co do czego? No cóż, Będąc osobą, która chce wiedzieć wszystko o urodzie, przeprowadziłam dalsze śledztwo. W tym mówienie do Barbie's Beauty Bits iść do przyjaciół piękno, i oto, co znalazłem ... Metoda odwrotnego mycia włosów Strona Założeniem odwrotnego mycia włosów jest zmniejszenie pozostałości, które pozostają na włosach po odżywce. Jeśli chodzi o "normalny" sposób, że tak powiem, kiedy najpierw myjesz włosy szamponem, a następnie używasz odżywki, większość ludzi kończy na tym, że nie spłukuje całkowicie odżywki. Kiedy tak się dzieje, kończysz obciążając włosy, co w niektórych przypadkach może spowodować, że włosy staną się pozbawione życia, płaskie lub nie będą miały objętości. Reversing daje Ci wszystkie korzyści płynące ze stosowania świetnej odżywki, bez pozostałości, pozostawiając włosy pełne objętości i sprężystości!

Więc jak to zrobić?

  • Upewnij się, że masz dokładnie zmoczone włosy. Rozprowadź odżywkę na całej długości włosów. Trzymaj ją na włosach przez kilka minut. Polecam więc zrobić to pod prysznicem, kiedy możesz iść i ogolić nogi, itp. Po około 5 minutach, chcesz zastosować szampon, z odżywką nadal we włosach. Szampon jest tym, co pomaga usunąć odżywkę. Umyj i spłucz jak zwykle.

WAŻNE wskazówki: Jeśli masz dużo produktu w brudnych włosach, na początku będzie się to wydawało zniechęcającą męką. Oto, czego się nauczyłam.

  1. Przed umyciem włosów musisz je rozczesać. W ten sposób rozluźnisz każdy produkt, który masz na włosach, a także pomożesz im się rozplątać. Pozwoli to również na łatwiejszą pracę z odżywką!
  2. Musisz się upewnić, że Twoje włosy są bardzo mokre. Używaj świetnej odżywki; dostajesz to, za co płacisz, jeśli chodzi o odżywkę.
  3. Jeżeli więc chcesz mieć tanio wyglądające włosy, użyj taniej odżywki.
  4. W przeciwnym razie, polecam produkt z wyższej półki. (Przykro mi, ale jest to jeden z tych produktów, za które się płaci).
  5. Odżywka musi pozostać na włosach przez co najmniej 5 minut. Szybki wdech i wydech nie załatwi sprawy.

Suszenie.

Jeśli zauważyłaś, większość salonów nie suszy włosów ręcznikiem. Jest ku temu powód. Ręczniki sprawią, że Twoje włosy będą się puszyć. Sugeruję bawełnianą koszulkę, aby wchłonąć trochę wilgoci w pierwszej kolejności.

Jak często:

Biorąc pod uwagę, że jestem nowy w tym, nie sądzę, że jest to coś, co wdrażasz za każdym razem, gdy myjesz włosy. Zamiast tego, chcesz zastosować jako

Niedziela mycia włosów

jak kondycjonowania włosów po szampon ma pewne znaczące korzyści, JEŚLI używasz go w prawidłowy sposób

Próbowałem tego tylko dwa razy. Dlatego nie robię żadnych roszczeń co do tego, czy jest to dobry pomysł. Ale chciałbym wiedzieć, czy ktoś jeszcze wstawił odwrotne mycie włosów do swojej rutyny włosów? Jest to tylko fanaberia, czy robisz to cały czas? Czy to działa długoterminowo?

UPDATE:

Odkąd umieściłem ten post, z myślą o zastanawianiu się, "czy ta przesłanka działa", otrzymałem kilka wspaniałych informacji zwrotnych po obu stronach, więc dziękuję. Dolna linia, aby powiedzieć, że to jest coś, co powinieneś robić cały czas, nie jest dobrym pomysłem jak wspomniałem, kiedy po raz pierwszy sam spróbowałem tej metody. Dla najlepszych wyników włosów, trzeba używać profesjonalnych produktów wysokiej jakości w sposób, w jaki instruują. Czyniąc to będzie Twoje włosy zdrowsze i łatwiejsze do zarządzania, a w zależności od marki może wyeliminować problem gromadzenia się. (co jest założeniem odwrotnego mycia włosów, aby usunąć nagromadzenie) stylistów, którzy wysłali mi wiadomość:

"Celem szamponu jest wyeliminowanie brudu i oleju z włosów. Celem odżywki jest dodanie wilgoci i wszelkich korzyści w zależności od rodzaju odżywki, której używasz. Jeśli Twoje włosy są obciążone, raz na dwa tygodnie powinnaś użyć szamponu klarującego (zobacz poniższy szampon Sunday). A jeśli nie używasz produktów na włosy, a one nadal się obciążają, to znaczy, że nie poświęcasz wystarczająco dużo czasu na spłukiwanie odżywki. Polecam używanie profesjonalnych produktów i NIE z Walmartu czy Targetu. Nie posiadają one tego samego rodzaju "profesjonalnych produktów". Jak to się mówi, dostajesz to, za co płacisz.

Jeśli chcesz mieć zdrowe włosy, musisz o nie dbać, a to zaczyna się od stosowania odpowiednich produktów."