Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

Porady dotyczące pielęgnacji skóry dla kobiet po trzydziestce

Wiek 30 lat to okres, w którym zaczynamy dostrzegać pewne zmiany w wyglądzie naszej skóry. Uważam, że profilaktyka i pielęgnacja skóry jest niezbędna w każdym wieku, ale jeśli czytasz ten post i nie masz jeszcze swojego programu pielęgnacyjnego, musisz go sobie sprawić!

Dbanie o skórę po trzydziestce

...Zaczyna się od konsekwencji, zwłaszcza jeśli dla Ciebie pielęgnacja skóry oznaczała jedynie mycie twarzy i nakładanie kremu nawilżającego. Po trzydziestce zaczynają się pojawiać drobne linie i zmarszczki i zgadnij co, będą się one tylko pogłębiać, jeśli nie będziesz miała planu pielęgnacji skóry.
Zwracaj uwagę na składniki zawarte w produktach do pielęgnacji skóry
...a więc szukaj takich, które przyniosą korzyści Twojej skórze, a nie tylko ją oczyszczą i nawilżą! Oprócz zmarszczek, z wiekiem zaczynamy również tracić kolagen! Kiedy tracimy kolagen, nasza skóra traci napięcie, co skutkuje niechcianymi drobnymi liniami i zmarszczkami! Składniki takie jak peptydy, przeciwutleniacze, substancje przeciwzapalne, witamina C, substancje rozjaśniające i stymulatory kolagenu mogą pomóc.
To właśnie tutaj z pomocą przychodzi Ultimate Serum od Reviv Serums. Oprócz tego, że jest to wielokrotnie nagradzane serum TNS Essential Serum® (NEWBEAUTY™ Beauty Choice Award Winner oraz InStyle™ Beauty Award Winner) firmy SkinMedica® / Allergan, Inc, serum to zawiera 11 różnych produktów w jednym:
 • - Produkt rozjaśniający
 • - Serum antyoksydacyjne
 • - Produkt ujędrniający i napinający
 • - produkt przeciwzapalny
 • - Serum peptydowe
 • - Produkt zawierający kompleks zielonej herbaty
 • - serum z witaminą C
 • - Regulator wydzielania sebum
 • - Serum stymulujące kolagen
 • - Serum czynnika wzrostu
 • - Nawilżacz i lekki emolient
Jak widzisz, jest to doskonałe serum odmładzające w jednym produkcie.
Jak stosować:
Nałóż cienką warstwę na czystą, suchą skórę (twarz, szyja, klatka piersiowa i dłonie) raz lub dwa razy dziennie. Ultimate Serum jest odpowiednie dla obszaru kości oczodołu górnej powieki, ale należy unikać kontaktu z oczami. Na zakończenie zastosuj krem nawilżający z filtrem SPF. Doskonały krem nawilżający pomoże wygładzić drobne zmarszczki i nie tylko, więc nigdy nie wychodź bez niego z domu!

Poza wyborem świetnego produktu, musisz upewnić się, że pijesz dużo wody...

Odpowiednie nawodnienie jest niezbędne dla zdrowej skóry, więc miejmy nadzieję, że jest to coś, co robisz od lat! Jeśli dodasz picie dużej ilości wody do swoich zabiegów pielęgnacyjnych, Twoja skóra stanie się pulchniejsza i zminimalizuje oznaki starzenia. Wyrób w sobie nawyk ciągłego posiadania w pobliżu szklanki wody lub wody butelkowanej. WAŻNE: Gdy tylko uświadomisz sobie, że chce ci się pić, jesteś już odwodniona, a nikt nie chce odwodnionej skóry, więc planuj z wyprzedzeniem!