Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

Co jest w Twojej szmince? Spróbuj szminki bez karminu

Co jest w Twojej szmince?

Różowy i czerwony makijaż często zawiera dodatek koloru ekstrakty koszenili, które są uzyskiwane z rozgniecionych owadów koszenili (chrząszczy). Zanim zaczniesz się denerwować, te dodatki są bezpieczne. Jednakże, mogą one być powszechnym alergenem. Tak więc, jeśli kiedykolwiek znalazłeś się wrażliwy na czerwoną szminkę lub rumieniec, to może być z tego powodu. FDA wymaga od producentów, aby wymienić te kolory na etykietach, ale trzeba wiedzieć, czego szukać. Na przykład, możesz zobaczyć składnik wymieniony jako karmin lub naturalna czerwień 4, (AKA bugs).Chociaż nie jestem weganinem, i szczerze mówiąc, możemy być umieszczenie gorszych rzeczy na naszych ustach następnie błędy. Część alergii zaintrygował mnie, jak mam uczulenie na niektóre kolory makijażu, a po poszukiwaniu tych, które przeszkadzały mi, wszystkie one miały karmin wymienione jako składnik. Zastanawiałam się więc, czy są jakieś przyjazne środowisku kosmetyki bez karminu, które powinnam rozważyć, aby sprawdzić, czy jest jakaś różnica? Poszukiwania nie były takie proste, ale udało mi się znaleźć strony/produkty wolne od karminu. Proszę zobaczyć poniżej niektóre z najlepszych pomadek bez karminu.

  1. Dose Of Colors: Ta marka tworzy kosmetyki cruelty-free, które są przyjazne dla użytkownika, funkcjonalne i zawsze na czasie.
  2. Aveda's Uruku Lip Pigment: W tej kolekcji znajdują się produkty pochodzące z organicznie uprawianych nasion Uruku.
  3. Alba TerraGloss: Ta firma oferuje wiele produktów, w tym kilka naturalnie zabarwionych produktów do ust.
  4. All-Natural Natural Cosmetics: Na tej stronie internetowej wymieniono wszystkie rodzaje smakołyków, w tym bezglutenowe, bezzapachowe, bez karminu i wiele innych!
  5. 100% Free: Wszystkie ich kosmetyki są barwione bogatymi w przeciwutleniacze pigmentami owocowymi i roślinnymi.
  6. Kiss My Face: Ta firma istnieje od ponad 30 lat, a ich produkty wykonane są z najlepszych składników pochodzących od matki natury.