Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

3 redaktorki wypróbowują nową kolekcję Brow Kiki Patricka Starrra

Patrick Starrr jest znany ze swoich śmiałych, puszystych brwi, więc to było słuszne, że stworzył własne produkty do ich pielęgnacji. Marka One/Size, należąca do Starrr'a, zaprezentowała niedawno kolekcję BrowKiki, w której znalazły się sekrety jego brwi w łatwej do użycia linii. Być może zastanawiasz się teraz: "Co to jest BrowKiki?". Starrr definiuje ten termin jako imprezę, na której brwi są zaproszone do wyrażenia siebie.

Dzięki tej kolekcji, Twoje brwi będą mogły to właśnie zrobić. Premiera obejmuje Micro Brow Defining Pencil ($19), Tinted Nourishing Brow Gel ($21) i Clear Nourishing Brow Gel ($21). Starrr i jego zespół One/Size starannie opracowali każdy produkt, aby pomóc Ci nadać kształt i zdefiniować brwi, a my poddaliśmy je próbie. Czy produkty pomogły nam uzyskać łuki godne Patricka Starrra? Przewiń, aby przeczytać nasze szczere recenzje.

Holly Rhue, starszy redaktor

Produkt: Clear Nourishing Brow Gel (21$)

Co to jest: Ten wszechstronny, przezroczysty żel do brwi został zaprojektowany, aby dać brwi bez chrupania trzymać, który trwa cały dzień. Ponadto, ma odżywcze składniki, takie jak olej z nasion rącznika i olej kokosowy, które pomagają kondycji i rewitalizacji brwi.

Recenzja: "Jestem tak wdzięczny Patrickowi Starrr za stworzenie tego produktu, ponieważ jest to dokładnie to, czego potrzebowałem od miesięcy. Mam niesforne brwi, ale też nie nosiłam makijażu na co dzień. Próbowałam wypełniać brwi i pozostawiać resztę twarzy odkrytą, ale przez to wyglądałam trochę niezrównoważona. Ten przezroczysty żel to zupełnie nowa gra. Już kilka machnięć po włoskach zapewnia natychmiastowe ujarzmienie i wymodelowanie brwi bez tworzenia super sztywnej struktury. Nie ma tu chrupania ani woskowego osadu - po prostu piękny, naturalny efekt ujarzmienia. (Nie oczekuj, że ta odżywcza formuła utrzyma Twoje brwi na miejscu przez cały dzień - jest ona zalecana jedynie do drobnych zabiegów pielęgnacyjnych i modelowania)."

Lindsey Metrus, dyrektor ds. projektów redakcyjnych

Produkt: Tinted Nourishing Brow Gel (21$)

Co to jest: Dostępny w siedmiu odcieniach, ten przyciemniony żel do brwi podnosi i pierze brwi za pomocą innowacyjnych włókien 3D. Produkt jest również wypełniony olejem kokosowym i olejem z nasion rącznika, aby odżywić brwi. Po nałożeniu produktu na brwi, możesz spodziewać się 12 godzin wodoodpornego i odpornego na rozmazywanie makijażu.

Recenzja: "Zazwyczaj jestem dziewczyną stosującą tylko ołówek, jeśli chodzi o moje łuki, ale jestem o wiele bardziej otwarta na używanie barwionego żelu po wypróbowaniu Tinted Nourishing Brow Gel firmy One/Size w kolorze Soft Brown. Podoba mi się, że zawiera olejek rycynowy, który nawilża moje brwi i stymuluje ich zdrowy wzrost, a jednocześnie tworzy krótkotrwałą iluzję grubszych brwi. Jedna uwaga: nadal używałam odrobiny kredki do brwi, aby wypełnić rzadkie miejsca, ale podobało mi się to, że żel sprawił, że moje brwi wyglądają na bardziej puszyste i pełniejsze."

Olivia Hancock, zastępca redaktora naczelnego

Produkt: Micro Brow Defining Pencil (19$)

Co to jest: Dostępne w siedmiu odcieniach, to precyzyjne końcówki brwi ołówek oferuje 12 godzin wodoodporne i smug-odporne zużycie. Ponadto, pozwala wypełnić swoje brwi z następnego poziomu pociągnięć przypominających włosy. A co najlepsze? Kredka zawiera witaminę E, dzięki czemu Twoje brwi są odżywione i kondycjonowane podczas jej stosowania.

Recenzja: "Wiedziałam, że Patrick Starr nie zawiedzie mnie tym ołówkiem do brwi. W przeszłości spotkałam się z ołówkami do brwi, które były zbyt woskowe lub zbyt kremowe. Ten jest w sam raz. Kiedy przesuwam ołówkiem po brwiach, dostarcza on idealną ilość pigmentu i pozostawia je równomiernie wypełnione. Moje włoski w przedniej części brwi są bardzo rzadkie, a dzięki temu wyglądały na naturalnie pełniejsze. Ta kredka twierdzi również, że jest wodoodporna i odporna na rozmazywanie się, co wiele marek deklaruje, ale tak naprawdę nie zapewnia. Mogę jednak potwierdzić, że moje brwi pozostały nienaruszone, gdy pociłam się podczas biegania po sprawunki w 90-stopniowej pogodzie. Linia dolna: Ten ołówek sprawił, że moja rutyna w zakresie brwi nabrała rozmachu."