Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

Top 5 sposobów na pozbycie się worków pod oczami i ciemnych kręgów

Czy masz już dość tego, że ludzie myślą, że jesteś zmęczona, oskarżają cię o to, że nie wychodzisz z domu przez całą noc lub, co gorsza, myślą, że jesteś starsza niż jesteś, a wszystko to z powodu worków i cieni pod oczami?

Podczas gdy wszystkie te rzeczy mogą przyczynić się do powstawania ciemnych kręgów pod oczami i worków, istnieje również kilka innych czynników, które mogą być prawdziwym winowajcą(ami), takich jak Twój wiek, dziedziczność, nieprawidłowości pigmentacji i zatrzymywanie płynów, by wymienić tylko kilka. Jak widać, istnieje wiele powodów, ale czy istnieją jakieś środki zaradcze dla tych nieestetycznych niedoskonałości pod oczami? Na pewno są, więc jeśli chcesz dowiedzieć się, jak można worek te problemy pod oczami kontynuować czytanie!

Moje top 5 sposobów, aby pomóc zminimalizować te ciemne kręgi pod oczami i opuchliznę!

Kosmetyki:

Można pokryć swoje ciemne kręgi za pomocą szminki i niektórych innych produktów kosmetycznych. Pamiętaj, że nie możesz używać każdego koloru szminki, musisz wziąć pod uwagę swój odcień skóry. Jeśli masz ciemniejszą skórę, najlepiej sprawdzi się jasna, pomarańczowo-czerwona szminka. Dlaczego to działa?

Pomyśl o kole kolorów, gdzie kolory mogą się wzajemnie neutralizować. Ciemne obwódki zazwyczaj wyglądają jak niebieskie lub zielone. Użycie jasnego, pomarańczowo-czerwonego koloru, który jest przeciwieństwem na kole kolorów, pomaga przeciwdziałać ciemnościom, minimalizując w ten sposób widoczność ciemnych kręgów.

Aby dodatkowo unieść oczy, nałóż korektor metodą trzech kropek, tworząc trójkąt. Dwie kropki, jedna na zewnętrznej części skóry pod oczami, jedna w okolicy nosa/kanalika łzowego, tworzą podstawę trójkąta. Trzecia kropka jest używana do stworzenia punktu w kierunku policzka. (Wypełnij wszystko, aby zakończyć trójkąt).

Sen:

Zmiana sposobu spania poprzez podniesienie głowy, może pomóc w zmniejszeniu retencji płynów. Stąd, trzeba będzie spać na plecach, z głową podpartą na kilku dodatkowych poduszkach.

Twoja dieta:

Unikaj soli i pij dużo wody, ponieważ odwodnienie powoduje zwiotczenie skóry, a sól powoduje obrzęk.

Zimne okłady:

Użyj zimnej łyżki lub zimnej ściereczki na okolice oczu. Miałam również świetne rezultaty z chłodzeniem niektórych z moich Anti-aging kremów pod oczy, ale bądź ostrożna, ponieważ ponowne schłodzenie niektórych kremów może zmniejszyć ich skuteczność.

Mówiąc o kremach pod oczy, zapisałem najlepsze na koniec, które

EYEVAGE

to profesjonalny zabieg odmładzający pod oczy, stworzony przez Solvaderm Skincare.

Stałam się wielką fanką linii Solvadern Skincare ponieważ ich produkty są polecane i stosowane przez dermatologów i specjalistów od pielęgnacji skóry na całym świecie. Dodatkowo są one wolne od parabenów!

W jaki sposób pomaga krem Eyevage?

Ten krem pod oczy o wielokierunkowym działaniu został opracowany w celu rozwiązania różnorodnych i złożonych problemów, o których mówiłam. Serum przeciwstarzeniowe szybko wnika w skórę, aby poprawić mikrokrążenie w strefie pod oczami i rozjaśnić nieestetyczne cienie. Ponadto zaawansowany kompleks ujędrniający zawiera lecznicze przeciwutleniacze i substancje przeciwzapalne, które pomagają zminimalizować opuchliznę, intensywnie nawilżają skórę i usuwają drobne linie i zmarszczki. Podsumowując, Eyevage koncentruje się na całym konturze oka, aby sprawić, że będzie ono widocznie jaśniejsze, zniewalająco promienne i radykalnie młodsze, co ostatecznie pomoże Ci ukryć i ZMNIEJSZYĆ te brzydkie problemy pod oczami!

Jak stosować Solvaderm Eyevage Krem pod oczy?

Po umyciu twarzy, nałóż niewielką ilość kremu i wklep w skórę wokół każdego oka (palcem serdecznym), kierując się w okolice oczodołu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów, lubię stosować krem rano i przed snem każdego dnia, aby pomóc odżywić i utrzymać nawilżenie. I NIE ZAPOMNIJ O UTRZYMANIU GO W LODÓWCE, ponieważ chłód natychmiastowo łagodzi i minimalizuje opuchliznę!

Więc tam masz to piękności, moje top 5 sposobów, aby pozbyć się worków pod oczami i ciemnych kręgów, do następnego razu!