Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

Top 10 porad, jak wyglądać i czuć się pięknie

Starzenie się może być denerwujące dla niektórych, ale nie musi. Kilka miesięcy temu przeczytałam artykuł o kobietach, które cierpią na syndrom pięknej i bestii. Oznacza to, że jednego dnia podejmujesz wysiłek, aby wyglądać i czuć się dobrze we własnej skórze! Ale następnego razu, bez względu na to, co zrobisz, nie możesz pokonać bestii, która czuje się źle we własnej skórze. Drogie Panie, jeśli chcecie wyglądać pięknie, musicie czuć się pięknie. Nie jest tajemnicą, że piękno to coś więcej niż to, co jest na zewnątrz. Moja babcia zawsze mawiała: "Jeśli nie czujesz się dobrze ze sobą, nie będziesz dobrze wyglądać". I ja się z nią zgadzam! Piękno to coś więcej niż nasz wygląd fizyczny; to stan umysłu! Istnieje wiele wspaniałych rzeczy, które każdy z nas może robić na co dzień, a które pomogą nam wyglądać i czuć się pięknie od wewnątrz.

Jeśli chcesz poznać 10 najlepszych wskazówek, które pomogą Ci wyglądać i czuć się piękniej, czytaj dalej.

Uroda - porady, które pomogą Ci emocjonalnie:

 

Celebracja siebie:

Jak już wspomniałam, sposób w jaki czujesz się ze sobą pokazuje innym. Dlaczego więc nie promieniować! Celebracja siebie to coś, co moim zdaniem wszyscy powinniśmy robić częściej. Wiem, że jest to coś, co jest dla mnie trudne do zrobienia. Ale badania pokazują, że kobiety, które świętują swoje osiągnięcia są o wiele szczęśliwsze!

Niestety, większość z nas nie daje sobie wystarczającego kredytu na rzeczy, które robimy. Czy są one duże czy małe, warto je świętować.

Przyjmij to, co dobre, wraz z tym, co złe:

Nie ma powodu, aby umieścić siebie w dół. Nikt z nas nie jest doskonały, wszyscy mamy wady! Więc akceptowanie tego, co dobre, złe, szczęśliwe i smutne jest dobrą rzeczą. Pamiętaj, że błędy są dla nas okazją do nauki.

Usuń negatywnych ludzi z Twojego życia: Mark Twain powiedział to najlepiej: "Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują umniejszyć twoje ambicje. Mali ludzie zawsze to robią, ale wielcy dają ci poczucie, że ty też możesz stać się wielki".

 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE URODY, ABY ROZPIESZCZAĆ SIEBIE:

Aby uzyskać wskazówki dotyczące rozpieszczania, nawiązałam współpracę z

Origins

. Ich misją jest tworzenie wysokiej wydajności naturalnej pielęgnacji skóry, która jest zasilana przez naturę i sprawdzona przez naukę. Używają silnych roślin, składników organicznych i 100% naturalnych olejków eterycznych.

Jestem wielką zwolenniczką tego, aby mieć trochę czasu dla siebie. Wszystkie lubimy czuć się jak księżniczki, więc dlaczego nie zafundować sobie dnia w spa! Ciesz się dniem rozpieszczania z wysokiej jakości makijażem, manicure i pedicure i nie zapominajmy o pielęgnacji skóry, drogie panie! Ważne jest, abyś czuła się dobrze we własnej skórze. Jeśli chodzi o pielęgnację skóry, nie chodzi tylko o usuwanie zmarszczek; celem jest znalezienie idealnych, wielowymiarowych produktów, które sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się promiennie!

Mając to na uwadze, jestem zachwycona mogąc przedstawić Wam Serum Origins Three Part Harmony z olejkiem i Krem odżywczy Three Part Harmony. Oba produkty zostały stworzone z myślą o trzech celach: odnowie, naprawie i przywróceniu blasku przy użyciu mocy natury, aby pomóc stworzyć optymalnie młodą i zdrową skórę. JEST TO NAJBARDZIEJ dynamiczny duet przeciwdziałający starzeniu się skóry!

Codziennie nawadnia i nawilża skórę:

Tak, powiedziałam codziennie i szczerze mówiąc, jest to coś, co powinniśmy robić w każdym wieku! Ale jeśli zaniedbywałeś to w młodszych latach, musisz zacząć, a możesz to zrobić z Odżywczym kremem Origins Three Part Harmony i Serum Origins Three Part Harmony z olejkami.

Ten intensywnie bogaty krem i serum pomagają odnowić poziom nawilżenia skóry! Przyczyniają się również do produkcji młodzieńczych zapasów naturalnego kolagenu, aby pomóc widocznie naprawić strukturę skóry, poprawić koloryt i rozjaśnić skórę, aby nadać jej zdrowy, żywy blask.Jak stosować produkty z serii Three Part Harmony:Stosuj dwa razy dziennie jako część odnawiającej kuracji.

  • Krok 1: Umyj twarz swoim ulubionym preparatem oczyszczającym. Krok 2: Nałóż Serum z olejkami z Trzech Części Harmonii. Krok 3: Wmasuj w twarz Krem Odżywczy z Trzema Częściami Harmonii.

 

Złuszczanie skóry:

Prawidłowe złuszczanie skóry jest koniecznością, jeśli chcesz mieć zdrową, promienną skórę. Z wiekiem proces regeneracji komórek ulega spowolnieniu. W związku z tym, organizm wolniej pozbywa się martwych komórek skóry i wolniej wytwarza nowe. Właściwe złuszczanie usuwa starą skórę i odkrywa nową, piękną Ciebie pod powierzchnią!

Origins ma również wiele produktów złuszczających; możesz sprawdzić niektóre z nich tutaj.

Porady dotyczące urody, które pomogą Ci fizycznie:

 

Piękny sen: Och, jak my wszyscy pragniemy być śpiącą pięknością w jednym czasie. Jednak znaczenie dobrego snu w nocy wpływa na nas zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Celem jest posiadanie 6-8 godzin snu w nocy.

 

Uśmiechanie się i śmiech:

Uśmiechanie się i śmiech mogą mieć niesamowity wpływ na Twoje samopoczucie. Często słyszymy, że ciepły uśmiech jest uniwersalnym językiem życzliwości. Uśmiechanie się pomaga zaprezentować innym bardziej pozytywny wizerunek! Tak więc, jeśli chcesz wyglądać pięknie na zewnątrz, najlepszym sposobem jest zacząć od uśmiechu.

Jedzenie zdrowo:

Stwierdzenie jesteś tym, co jesz jest prawdziwsze niż myślisz. Jedzenie zdrowej i bezpiecznej żywności każdego dnia sprawi, że nasze ciało będzie sprawne, szczupłe, a także będzie wyglądać młodziej. Dodatkowo, kontrola porcji i rozpoczynanie dnia od śniadania może zrobić wielką różnicę w tym, jak wyglądamy i jak się czujemy.

Regularne ćwiczenia:

Dzięki konsekwentnej rutynie ćwiczeń, możesz czuć się szczęśliwszy, zdrowszy, energiczny i pewny siebie. To również zwiększa naszą gęstość kości i mięśni, które mogą sprawić, że nasze ciało wygląda i czuje się znacznie młodziej.