Najnowsze artykuły

7 holograficznych pomadek do stosowania w...

Chociaż nie szalejemy z powodu obsesji na punkcie jednorożców, która obecnie krąży w sieci, nie oznacza to, że nie lubimy wprowadzać odrobiny zabawy do...

Czytaj Więcej

Podaruj swoim oczom królewską kurację przeciwstarzeniową, w naturalny i wegański sposób

Każda z nas uwielbia być rozpieszczana i traktowana jak królowa. Ale co by się stało, gdyby ten luksus dotyczył również starzejącej się skóry? Brzmi dobrze? Z VIIcode O2M Oxygen Eye Mask jest lepiej niż dobrze.

Piękności, słyszałyście, jak powtarzałam to wielokrotnie, starzenie się ma zarówno swoje plusy, jak i minusy. I choć niektórzy mogą powiedzieć, że

"zmarszczki wskazują, gdzie był uśmiech"

. Albo .

"Mam designerskie worki pod oczami"

... Podczas gdy te cytaty są słodkie do czytania, nie ma nic słodkiego o zmęczonych, starzejących się oczach!

Tak więc, jeśli chcesz zobaczyć, jak można pomóc do worka niektóre z tych problemów pod oczami naturalny i wegański sposób, kontynuuj czytanie!

Dla tego postu, I have partner up z VIIcode. Ta firma jest już od ponad 200 lat! Zaczynając od Byrne Victor, który wierzył, że "każda kobieta (w tym królowa Józefina, żona Napoleona), może być najpiękniejsza na swój sposób". Teraz, dwa wieki później, jego wiara nie tylko została powszechnie potwierdzona, ale również ma ciągły wpływ na rozwój przemysłu kosmetycznego i firmy.

Istnieją tony pieniędzy, które są wydawane na leczenie starzejącej się skóry, i szczerze mówiąc większość z nich jest bardzo kosztowna! Dlatego też firma VIIcode opracowała dwie kategorie produktów do pielęgnacji skóry. VII Beauty dla podstawowej pielęgnacji skóry i VIIcode dla luksusowej pielęgnacji skóry. Umożliwienie wszystkim kobietom, aby wyglądały tak, jakby należały do tego wysokiego statusu społecznego piękna i królewskiego, pozwalając im powiedzieć:

"Mirror, Mirror On The Wall, Who's The Fairest Of Them All?".

Oprócz tego, że są one przystępne cenowo, spodobał mi się również pomysł, że jest naturalnym wegańskim podejściem do uzupełniania i ożywiania skóry, umożliwiając bardziej sprężysty i młodzieńczy wygląd skóry wokół oczu.

Więc jak naprawdę działa VIIcode O2M Tlenowa Maska pod Oczy?
  • Otrzymujesz trzy pudełka masek tlenowych oczu, co jest uważane za pełną aplikację. Po oczyszczeniu twarzy, chcesz odkleić plastikowy ochraniacz i delikatnie naciśnij maskę wokół oka. Zastosuj je w nocy, a to będzie działać podczas snu! Dając sobie 8-godzinny przeciwstarzeniowy zabieg sleeping beauty! Leczenie jest 2 lub 3 razy w tygodniu.
Jakie są składniki w masce pod oczy?

Jak już wspomniałam wcześniej VIIcode O2M Oxygen Eye Mask jest zarówno wegańska jak i naturalna. Jest również bezalkoholowa i niekomedogenna! Wspaniale, prawda?

Główne składniki to...

  • Ekologiczny Tlenowy Ekstrakt Roślinny (EOPE) z rośliny Vadaniya
  • Ekstrakty z paproci zmartwychwstania
  • Welwitschia mirabilis jest również dodawana, aby skóra wokół oczu była bardziej promienna
Inne sekrety, które pomogą Ci pozbyć się opuchniętych oczu

Oprócz produktów przeciwstarzeniowych, takich jak VIIcode O2M Oxygen Eye Mask, istnieje kilka innych sekretów, które można wdrożyć, które mogą pomóc w torbie tych problemów pod oczami.

Sen:

Zmiana sposobu, w jaki śpisz przez podniesienie głowy, może pomóc zmniejszyć retencję płynów. Stąd, trzeba będzie spać na plecach, z głową podpartą na kilka dodatkowych poduszek.

Twoja dieta:

Zmniejsz spożycie alkoholu & soli, ponieważ te oba mogą powodować zatrzymywanie wody, co może powodować opuchliznę.

Makijaż:

Ważne jest, aby upewnić się, że usuniesz makijaż oczu każdej nocy przed snem!

Wreszcie,

brak dopływu tlenu do tkanek

może powodować ciemność i inne oznaki starzenia się skóry wokół oczu. A użycie VIIcode O2M Oxygen Eye Mask może pomóc pozbyć się opuchlizny, zmarszczek i wyeliminować cienie pod oczami. Maska zawiera szereg specjalnych roślinnych ekstraktów tlenowych, które ponownie aktywują pobór tlenu z krwi.

Moje końcowe przemyślenia na temat produktu

Ten produkt nie mógł przyjść w lepszym czasie. Chociaż nie mam ciemności pod oczami, stres i wpatrując się w ekran komputera od 8 plus godzin dziennie, miał negatywny wpływ na moje oczy, te ostatnie kilka tygodni.

Fakt, że te maski mogą być stosowane w nocy, podczas gdy ja spałem był bonus dla mnie. Były one bardzo łatwe w użyciu i podoba mi się, że każda para przyszła indywidualnie zapakowane. Żelowa membrana, która przylega do obszaru pod oczami ma przyjemne uczucie chłodzenia, co było królewskim traktowaniem, którego szukałam po godzinach wpatrywania się w ekran komputera.

Ogólnie rzecz biorąc, mogłem zobaczyć zmniejszenie opuchlizny pod oczami. Jeśli chodzi o zmarszczki mają iść, nie mam żadnych, ale mogłem zobaczyć, czy różnica w konsystencji mojej pielęgnacji skóry, gdzie maska leżała.